Naast het deel van ons team dat naar Stedelijk Gymnasium Haarlem ging, ging een ander deel van het team naar Green Team Twente toe. Verder gingen ook drie Allstars, teamleden van vorig jaar die ons dit jaar met veel interesse begeleiden, mee. Wendy, een van onze Allstars, zegt het volgende over dit bezoek: “We hebben dinsdag 21 januari gekeken bij Green Team Twente. Zij hebben ons uitleg gegeven over hun auto en het proces eromheen. Ondanks dat ze in een andere categorie rijden en gebruik maken van waterstof in plaats van elektriciteit, was het heel leerzaam. Eerst kregen we een korte presentatie over hun team en hoe ze te werk gaan. Zo lijkt bijvoorbeeld hun teamindeling vrij veel op de onze, maar zij hebben ook nog iemand die nadenkt over de strategie. Daarna kregen we een kijkje in de werkplaats waar de auto van vorig jaar stond. Hun auto is gemaakt van carbon fiber. CeleRacing is hier nu ook mee bezig, dus alle tips daarover waren zeer welkom. We hebben de auto goed bekeken en heel veel vragen gesteld. De leden van het Green Team hebben deze met enthousiasme beantwoord. Al met al zijn we een stuk wijzer teruggekomen en ik kan niet wachten om te zien wat ons team hiermee gaat doen!”

Back To Top